Fotopast – praktický člen rodiny

Když si pořídíte tuto malou a na první pohled i nenápadnou krabičku, možná přesně nevíte, co všechno umí. Předně se využívá na monitoring zvířat a skvěle poslouží myslivcům i obyčejným fanouškům zvěře. Díky těmto kouskům budete mít přehled, jaká zvěř se v okolí vašeho domova nebo v okolí nejbližšího posedu objevuje. Tento kousek toho však umí daleko víc, než si myslíte!

Pomocník proti zlodějům

Snad žádný člověk nechce, aby si jeho dům či chatu vyhlédli zloději a směřovali si to směrem k vám. Úplně zničit nebo částečně poničit zámek, dveře a vzít vše, co má nějakou cenu, to je jejich taktika. Je to pořádný šok, když přijdete do takto „očesaného“ domu či bytu a přemýšlíte, co všechno je třeba udělat. Zavolat na policii, ničeho se nedotýkat, počkat, zda se to celé vyšetří a podobně. Jakmile je vše za vámi, přemýšlíte jak svůj dům nebo chalupu ochránit, jak zamezit tomu, aby se k vám už nikdo podobný nedostal.

Kromě bezpečnostních prvků jako bezpečnostní zámek, druhý zámek nebo třeba i kamerový systém můžete sáhnout také po fotopasti. Malý zázrak, který vypadá velmi nenápadně. Obvykle má zemité barvy díky čemuž je takřka neviditelná a nevšimne si jí zloděj ani kdokoliv jiný. Ve chvíli, kdy ji využijete na ochranu před zloději, musí být neviditelná, tedy nesmí se ani minimálně rozsvítit.

Fotopast můžete pořídit s přísvitem, takové jsou ideální pro monitoring zvěře, protože zde menší přísvit nevadí. Nicméně když se do vašeho obydlí vkrádá zloděj a třeba za tmy, přísvit není žádoucí. Tyto krabičky, které monitorují lidskou škodnou, mají zcela neviditelné snímání a tím pádem je zloději nemohou odhalit. Vybírat můžete z opravdu bohaté nabídky jednotlivých kousků, takže si pořídíte takovou, která bude monitorovat zvěř nebo takovou, která pomůže ochránit váš dům.

Autor příspěvku: admin