Chcete kvalitu ke svému domu? Pořiďte si kovový plot!

  1. Údržba? Žádný problém!

Díky výrobním postupům je prakticky garantováno, že nebudete mít s údržbou kovového plotu žádné potíže. Vyznačují se vysokou odolností a antikorozní povrchovou úpravou – díky tomu nemusíte plot natírat, jak to bývá u plotů dřevěných. Jediné, co vás občas zaměstná, je jeho omývání, když na něm najdete šmouhu.

  1. Moderní elegance a nadčasový design

Pod pojmem kovový plot si nemusíte představovat ty klasické barokní kudrlinky. V dnešní době jsou na našem trhu k vidění elegantní, a přitom moderní verze. Prohlédněte si je v sekci moderní kovové ploty fotogalerie a sami se přesvědčíte, že tento typ plotů není jen přežitkem z dob minulých.

  1. Ochrana proti nechtěným návštěvám

Skvělou ochranou vašeho majetku nemusí být pouze robustní betonové ploty, stejnou funkci vám nahradí i kovové ploty. Nejvhodnější variantou jsou ploty s kovovými ostrými hroty na jejich vršku. Tak si můžete být jisti, že tento plot opravdu nikdo nepřeleze.

  1. Jednoduchá montáž

Samozřejmě, pro montáž tohoto typu plotu je nutno si zajistit specializovanou firmu, aby byl plot instalován správně a vydržel tak i padesát až šedesát let. Jeho montáž je naprosto jednoduchá. Jsou instalovány za pomoci speciálních závěsů, které jsou šroubovány do ocelových sloupků či zděných pilířů.

  1. Dlouhá životnost

Jak již bylo řečeno, kovové ploty jsou vysoce odolné proti všem výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, sněhu, mrazu i ledu. Díky speciální zinkové povrchové úpravě se vám nestane, že by se začal jeho povrch loupat či se po čase jinak znehodnotil. Jeho životnost se udává v desítkách let, nejčastěji padesát až šedesát.

Vsaďte na všechny tyhle pozitiva a pořiďte si odolný, a hlavně bezúdržbový typ plotu, který vám poskytne nejenom soukromí, ale hlavně i moderní vzhled vašeho domu.

Autor příspěvku: admin