Vybíráme obraz – jak vybrat ten správný kus do vašeho interiéru?

Dům dělají domovem právě takové drobnosti jako doplňky. Fotografie nebo právě obrazy. Díky tomu vypadá interiér zabydleně a krásně. Chcete-li si pořídit do svého domu nějaký obraz, pak je nutno správně vybírat jednotlivé obrazy nebo obraz.

Obrazy vybírejte individuálně, podle charakteru pokoje, do kterého jednotlivé obrazy chcete. Do kuchyně vyberete jiný obraz než do ložnice. Tápete? Nevíte přesně, jaký obraz se hodí do jakého pokoje? Přinášíme pár nápadů!

Obývací pokoj – zde se skvěle hodí obraz spjat s přírodou. Pohled na otevřenou krajinu, lesy, obrazy rostlin či cokoliv jiného. Tyto obrazy uklidňují a pomáhají se v interiéru cítit dobře.

Ložnice – zde vsaďte na abstrakci, protože zde relaxujete, měly by být tabu syté barvy, velké kontrasty nebo divoké vzory. Obrazy pampelišky, jemné abstrakce, čisté linie, to jsou obrazy ideální do ložnice.

Kuchyň nebo jídelna – zde se hodí obrazy spojené s jídlem. Například takové koření, mísa s ovocem, staré plechovky nebo obraz vašeho oblíbeného města.

Autor příspěvku: Zuzana Žáková