Jak si zpestřit večírek či oslavu

Firemní večírek, oslava narozenin, maturitní ples, svatba, to vše jsou příležitosti, které si můžete zpestřit skvělou zábavou. Tu vám poskytne fotokiosek, který dokáže pořizovat fotky přímo a hned na místě. Fotokiosku můžete říkat také fotobudka, nebo fotokoutek. Nezáleží vůbec na názvu, ale na jeho možnostech, kterými jsou kromě pořizování fotografií na místě také klíčování, sdílení fotek na Cloud a pomocí QR kódu si je můžete ihned stáhnout do mobilního telefonu. S fotokioskem si užijí skvělou zábavu účastníci jakékoliv akce, kde se sejde spousta dobře naladěných lidí se stejným cílem, kterým je užít si skvělý den či večer a hlavně se příjemně bavit.

Podmínky pro provoz fotobudky

Fotobudka není nikterak náročné zařízení a k jejímu provozu jsou potřeba pouze následující podmínky:

  • prostor o velikosti cca 3×3 m a 2,5 m do výšky
  • zásuvku elektrického proudu (230 V)
  • jeden větší stůl na rekvizity
  • Wi-Fi není nutná, ale je výhodou pro sdílení fotek na Cloud

Jak se fotobudka ovládá

Ovládání fotobudky je natolik jednoduché, že to hravě zvládne naprosto každý. Fotobudka, nebo chcete-li fotokiosek či fotokoutek má k dispozici velký 15“ dotykový monitor, kterého se stačí pouze dotknout. Poté začne zařízení odpočítávat. Skvělou výhodou je velký monitor, na kterém se uvidíte ještě před tím, než vás fotokoutek zvěční na fotografii. Po pořízení snímku zmáčknete tlačítko tisk a vyberete si počet kopií fotky. Pokud je dostupná W-Fi nebo je ve fotobudce LAN kabel, bude fotka ihned uložena na Cloud. Odtud si ji můžete po několika sekundách po vytištění přes QR kód snadno a rychle uložit přímo do svého mobilu. QR kód je zobrazen na monitoru fotobudky.

Klíčování a rekvizity

Klíčování znamená, že si můžete pozadí na snímcích přizpůsobit dané akci. Fotokoutek.FUN vám na základě vašeho požadavku připraví zdarma pět pozadí, ze kterých si vyberete jednoduše pohybem prstu na dotykové obrazovce. Ještě větší zábavu si užijete s rekvizitami, které si můžete vypůjčit také zdarma. Můžete se fotit jako námořníci, piráti či superhrdinové apd. Pokud si fotobudku na jakoukoliv oslavu objednáte, bude u ní po celou dobu školená obsluha, která vám pomůže v případě jakýchkoliv potíží či nejasností.

Autor příspěvku: admin